МЕНЮ
ПРО AICORE

ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ

ХТО МИ?
Aicore Consumer– представництво європейської фармацевтичної компанії Aicore в Украіні.

Ми представляємо в Україні як продукцію компанії Aicore, так і ряд європейських і японських виробників лікарських засобів, пристроїв медичного призначення та засобів по догляду (Sangi, Aurea Pharma).

У портфелі компанії є засоби для застосування в отоларингології, інтенсивної терапії, стоматології, алергології, онкології і інших напрямів медицини.

Наші основні продукти і бренди, як власні, так і в ексклюзивній дистрибуції - спреї для назальной іригації Normarin, ремінералізуюча зубна паста Apagard, препарат для лікування діареї D-ORS, клінічне харчування FontActiv.

У виборі продуктового портфеля ми керуємося принципом верховенства доказової медицини і концепції відповідального самолікування.

Спільно з дистрибуцією і маркетингом лікарських засобів, Aicore Consumer надає послуги з реєстрації лікарських засобів для своїх партнерів.


МІСІЯ КОМПАНІЇ AICORE

Ми працюємо над тим, щоб подовжити тривалість та покращити якість життя людей:

 • за допомогою медичних виробів та препаратів, ефективність котрих заснована на принципах доказової медицини і, відповідно, до міжнародних рекомендацій.
 • шляхом розповсюдження культури відповідального споживання та призначення медикаментів

ВІЗІЯ КОМПАНІЇ AICORE

Пропонуючи рішення, базовані на доказовій медицині, ми прагнемо, щоб люди жили повноцінним життям 100 та більше років. Щоб наблизити таке майбутнє, ми прагнемо стати по-справжньому глобальною компанією та сильним гравцем в найбільш важливих сферах: кардіології, кардіохірургії, отоларингології, гінекології, гастроентерології.

 • Продукти лише з доведеною ефективністю
 • Строге дотримання етичного кодексу при просуванні продуктів
 • Прозорість та довіра

Повага до співробітників

 • Відкрита та зрозуміла система менеджменту. Наші співробітники отримують задоволення не лише від отриманих результатів, але і від самого процесу роботи.
 • Відповідальність, ініціативність, чесність, постійне підвищення кваліфікації, гідність – це ті цінності, на основі яких базується філософія нашої компанії.
 • Філософія компанії мотивує співробітників розширювати продуктове портфоліо компанії та географічну присутність і розробляти нові продукти.

Повага до споживача


 • Споживач на першому місці
 • Популяризація культури відповідального споживання
 • Популяризація культури відповідального призначення

АДРЕСА


ТОВ «AICORE Consumer»
Червоноткацька 42-Д
Київ, Україна 07400
aicore-office@aicore.com.ua
тел.: (044) 587 57 58

Сайт aicore.com.ua використовує cookies для більш зручного користування ресурсом. Відвідуючи наш ресурс, ви погоджуєтесь з використанням cookies.
Для більш детальної інформації читайте нашу політику приватності.
Погоджуюсь, не показувати більше
Close