МЕНЮ
СПІВРОБІТНИЦТВО

НАШІ ПОСЛУГИ

Консалтинг для партнерів стосовно фармацевтичного маркетингу

Aicore LLP - фахівець у галузі фармацевтичної промисловості Східної Європи та країн СНД (Співдружність Незалежних Держав).

Distribution and marketing
Our main activity is a distribution and marketing of pharmaceuticals, skin care and oral care products.
Intensive care, otolaryngology, allergology, oncology, OTC, dentistry and FMCG are the niches we work in. The main target audiences of our marketing activities are various specialties doctors, pharmacies workers and dental clinics. Evidence-based product effectiveness - is the main principle of choosing products to be added to our portfolio. We are open to any exclusive marketing and distribution proposals in Ukraine, Moldova, Romania and Bulgaria.

Компанія Aicore може надати Вам консалтингові послуги для просування рекламних та дистрибуційних стратегій у Східній Європі - Румунії, Болгарії, Польщі, Сербії, Хорватії та країнах колишнього СРСР - Україні, Молдові, Узбекистані та Білорусі.

Професійні консультаційні послуги, що надаються компанією Aicore, пропонують широкий спектр інструментів, що стосуються маркетингу та продажів, аутсорсингу та технологічних пропозицій для медичних та фармацевтичних компаній малого та середнього бізнесу, а також для компаній, що не мають достатнього досвіду, проте шукають можливості на ринку охорони здоров'я.

Aicore - не є глобальною консалтинговою фірмою, проте являється досвідченою компанією, що орієнтована на країни Східної Європи та країни СНД.
Компанія Aicore просуває як власну продукцію, а саме Normarin та D-ORS, так і товари наших партнерів: Sangi Co., Aureapharma та Grand Fontaine, що дозволяє нам надавати консультаційні послуги на основі власного досвіду.

Консалтинг стосовно регуляторних питань

Команда Aicore у країнах Східної Європи може підтримати вас у створенні ефективної стратегії реєстрації лікарських засобів та засобів медичного призначення. Ми можемо проконсультувати вас з точки зору законодавчих та нормативних вимог і тим самим забезпечити чіткий шлях для доступу вашої продукції на ринок.

Консалтинг з приводу клінічних випробувань

Aicore разом із компанією-партнером Clinical Life Sciences має великий досвід клінічних випробувань. Станом на 2019 рік ми маємо три наявні випробування нашої власної та споживчої продукції.

Оформлення протоколу клінічних випробувань

Ми розглядаємо усі елементи протоколу та те, як вони відповідають вимогам місцевих органів влади для проведення клінічних випробувань.

Підтримка у регуляції клінічних питань

Наші експерти в області клінічних дослідженьдопомагають нашим клієнтам, враховуючи їхні потреби, включаючи пошук сайтів, надання експертних консультацій та допомога у спілкуванні з регулюючими органами.

Допомога при вирішенні нормативно-правових питань

Крім того, ми надаємо нашим клієнтам всебічні стратегічні консалтингові послуги та підтримку з отриманням схвалення від органів влади. Клінічна консультативна експертиза дозволяє нам підтримувати наших клієнтів при взаємодії з регулюючими органами влади.

Якщо ви шукаєте на різні можливості на динамічно зростаючих ринках Східної Європи та країн колишнього СРСР, сконтактуйте з нами за електронною поштою aicore.office@aicore.eu, і ми будемо раді вам допомогти.
Сайт aicore.com.ua використовує cookies для більш зручного користування ресурсом. Відвідуючи наш ресурс, ви погоджуєтесь з використанням cookies.
Для більш детальної інформації читайте нашу політику приватності.
Погоджуюсь, не показувати більше
Close