МЕНЮ
aicore news
Фонт Актив

AICORE РОЗПОЧАВ СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНОЮ МЕДИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ LABORATOIRES GRAND FONTAINE

В червні 2020 року компанія AICORE почала співробітництво з виробником лікувального харчування Laboratoires Grand Fontaine. 
З грудня 2020 року наша компанія розпочала постачання цієї продукції в Україну.
Laboratoires Grand Fontaine - міжнародна медична компанія, що спеціалізується на дослідженні, розробці та виробництві продуктів медичного харчування для дорослих та дітей віком від 1 року. Для рішення проблем харчування відповідно до медичних показань компанія використовує науково обґрунтовані підходи та результати сучасних досліджень.
Завдяки своїй лінійці FontActiv® Laboratoires Grand Fontaine пропонує широкий вибір продуктів, виготовлених з інноваційних поживних речовин та інгредієнтів, призначених для поліпшення здоров'я пацієнтів з різними захворюваннями та людей похилого віку. Продукти Laboratoires Grand Fontaine містять високий відсоток білків, необхідних вітамінів та мінералів, зменшений глікемічний індекс, що сприяє посиленню імунної системи та регулюванню кишкового транзиту. Продукти FontActiv® розроблені на основі прогресивної рецептури з натуральними приємними на смак інгредієнтами для допомоги при недоїданні, зневодненні, саркопенії, діабеті, дисфагії, а також при багатьох інших розладах.
FontActiv® - медичне харчування. Широкий асортимент FontActiv ® містить продукти для менеджменту харчування пацієнтів у лікарнях та в домашніх умовах.
FontActiv® Complete - повноцінна харчова формула з високим вмістом білка, калорій та з клітковиною для збереження активності та фізичної сили. Наявні упаковки: порошок у банці, рідка форма у пляшці або тетрапаку.
FontActiv® DiaBest - повноцінний продукт медичного харчування з низьким глікемічним індексом та з високим вмістом білка і клітковини для пацієнтів, які потребують харчової підтримки через метаболічні розлади. Наявні упаковки: порошок у банці, рідка форма у пляшці або тетрапаку.
FontActiv® Junior - повноцінна та збалансована харчова суміш з клітковиною. Призначений для дітей віком від 1 до 14 років у разі зниження апетиту, інтенсивних фізичних навантажень тощо. Наявні упаковки: порошок у банці, рідка форма у пляшці.
FontActiv® 1,0 і 1,5 - повноцінні, високоенергетичні, високобілкові рідкі суміші для дієтичної корекції недоїдання на критичних клінічних стадіях. Призначений для пацієнтів, які проходять лікування у відділеннях інтенсивної терапії. Випускається у пакеті.
Медичне харчування FontActiv® вже доступне в аптеках України.
articles news