Aicore Consumer Ukraine

Aicore Consumer Logo

ЗУСТРІЧАЙТЕ ОНОВЛЕНИЙ ДІОРС, КОМПАНІЇ AICORE

Компанія Айкор безперервно працює над покращенням якості, підвищенням безпеки та ефективності своїх продуктів, тому враховує останні дослідження та оновлені рекомендації фармацевтичних експертів у процесі виробництва.

У 2020 році було проведено додаткове дослідження ДІОСМЕКТИТУ – ентеросорбенту останнього окоління, що застосовується при лікуванні гострої та хронічної діареї та інших неприємних симптомів порушення роботи кишечника як у дорослих, так і у дітей.

Метою даного дослідження було вивчити та проаналізувати вміст елементарних домішок у діосмектіті, для виявлення потенційного ризику їх впливу на організм людини у різному віці.

Проблем з безпекою не виявлено, однак, Італійським Фармацевтичним Агентством було доцільним обмежити призначення діосмектиту для лікування гострої діареї у дітей до двох років*.

Нова партія препарату Діорс, компанії AICORE, була вироблена з урахуванням цих останніх рекомендацій, тепер, згідно з інструкцією, рекомендовано приймати Діорс дітям з двох років.

Для зручності пацієнтів зазнала змін й сама упаковка – вона стала компактнішою, а відривна стрічка полегшує відкриття коробки. Цілісність відривної стрічки підтвердить, що упаковка не була розкрита раніше. Отже, вміст упаковки не було замінено.

D-ORS, як і раніше, є унікальним продуктом на фармацевтичному ринку України – це єдиний препарат, що містить комбінацію двох компонентів в одному пакетику: електролітів та діосмектиту.

Подвійний ефект D-ORS – це дія діосмектиту, як ентеросорбенту та електролітів, як засобу для регідратації, і завдяки такій комбінації тривалість діареї скорочується на 43% відсотка, що доведено дослідженнями**.

* Ipsen Consumer HealthCare Srl, in agreement with the Italian Pharmaceutical Agency (AIFA)

**Oral diosmectite reduces stool output and diarrhea duration in children with acute watery diarrhea