Aicore Consumer Ukraine

Aicore Consumer Logo

Більше 4 тис. уп. медичних виробів Діорс передано у благодійні організації з початку 2023 року

З першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України компанія Айкор Консьюмер використовує усі можливості для допомоги та підтримки ЗСУ на шляху до перемоги та відновлення нашої незалежності. Окрім регулярної прямої та непрямої допомоги ЗСУ, не менш важливо дбати про комфорт та здоров’я як на полі бою, так і під час відновлення та лікування наших захисників.

Враховуючи польові та часто антисанітарні умови харчування захисників в умовах війни, як наслідок можуть виникати розлади травлення, які можуть додати незручностей і так у нелегких задачах.

Спільними зусиллями з благодійними фондами, які знаходяться в різних регіонах України, такі як: «Фонд Руєвит» та організаціями «ВАЛЬКІРІЯ», «Краматорські Чарівниці», «Паляниця Харків» наша компанія зробила внесок у вигляді передачі більше 4 тис. уп. Діорс для фронтових та тилових підлозділів ЗСУ, госпіталів та медичних закладів, де перебувають наші захисники.

Компанія Айкор Консьюмер постійно співпрацює з благодійними фондами для забезпечення потреб у медикаментах цивільного населення, яке постраждало в зонах активних бойових дій. Так разом з благодійним рухом «Фармрух» було передано Діорс для деокупованих територій та зон активних бойових дій на Харківщині.

Ми пишаємось нашими захисниками, нашою командою, партнерами та українським народом, який стоїть разом проти ворога.

Слава Україні! Героям слава!