Aicore Consumer Ukraine

Aicore Consumer Logo

ЗАПУСК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ APAGARD.COM.UA

З радістю інформуємо вас про те, що з 01.07.2020 розпочав роботу сайт www.apagard.com.ua

На нашому сайті ви зможете знайти будь-яку інформацію про продукти преміальних брендів Апагард і Ападент для догляду за порожниною рота виробництва японської компанії Сангі.

Ви дізнаєтеся головний секрет продукції, що таке медичний гідроксиапатит (<mHAP>), історію його створення, особливості продуктів Апагард і Ападент, повну характеристику та рекомендації щодо їх вибору.

Також на сайті є корисна інформація про те, як правильно доглядати за зубами і ротовою порожниною, про методи профілактики карієсу, як відновити емаль і про те, як зберегти свої зуби здоровими якомога довше.

Ці знання, а також щоденне використання зубних паст Сангі, відкриють для вас просту концепцію, створену японськими вченими – відновлення емалі зубів та їх здоров’я можливе під час щоденного чищення зубів.

Крім інформації про продукцію, на нашому сайті є можливість відразу замовити і придбати будь-яку відповідну для вас пасту і ополіскувач, а в святкові періоди ви зможе скористатися різними акційними пропозиціями для наших клієнтів.

Завдяки зручному інтерфейсу зробити замовлення на сайті просто і швидко, а доставка купленого товару здійснюється по всій території України.

Запрошуємо вас на наш сайт www.apagard.com.ua!