Aicore Consumer Ukraine

Aicore Consumer Logo

АЙКОР РОЗПОЧАВ СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНОЮ МЕДИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ ГРАНД ФОНТЕЙН

В червні 2020 року компанія АЙКОР почала співробітництво з виробником лікувального харчування ГРАНД ФОНТЕЙН.

З грудня 2020 року наша компанія розпочала постачання цієї продукції в Україну. ГРАНД ФОНТЕЙН – міжнародна медична компанія, що спеціалізується на дослідженні, розробці та виробництві продуктів медичного харчування для дорослих та дітей віком від 1 року. Для рішення проблем харчування відповідно до медичних показань компанія використовує науково обґрунтовані підходи та результати сучасних досліджень.

Завдяки своїй лінійці ФонтАктив® ГРАНД ФОНТЕЙН пропонує широкий вибір продуктів, виготовлених з інноваційних поживних речовин та інгредієнтів, призначених для поліпшення здоров’я пацієнтів з різними захворюваннями та людей похилого віку.

Продукти ГРАНД ФОНТЕЙН містять високий відсоток білків, необхідних вітамінів та мінералів, зменшений глікемічний індекс, що сприяє посиленню імунної системи та регулюванню кишкового транзиту.

Продукти ФонтАктив®розроблені на основі прогресивної рецептури з натуральними приємними на смак інгредієнтами для допомоги при недоїданні, зневодненні, саркопенії, діабеті, дисфагії, а також при багатьох інших розладах.

ФонтАктив® – медичне харчування. Широкий асортимент ФонтАктив®містить продукти для менеджменту харчування пацієнтів у лікарнях та в домашніх умовах.

ФонтАктив® Компліт – повноцінна харчова формула з високим вмістом білка, калорій та з клітковиною для збереження активності та фізичної сили. Наявні упаковки: порошок у банці, рідка форма у пляшці або тетрапаку.

ФонтАктив® ДіаБест – повноцінний продукт медичного харчування з низьким глікемічним індексом та з високим вмістом білка і клітковини для пацієнтів, які потребують харчової підтримки через метаболічні розлади. Наявні упаковки: порошок у банці, рідка форма у пляшці або тетрапаку.

ФонтАктив® Джуніор – повноцінна та збалансована харчова суміш з клітковиною. Призначений для дітей віком від 1 до 14 років у разі зниження апетиту, інтенсивних фізичних навантажень тощо. Наявні упаковки: порошок у банці, рідка форма у пляшці.

ФонтАктив® 1,0 і 1,5 – повноцінні, високоенергетичні, високобілкові рідкі суміші для дієтичної корекції недоїдання на критичних клінічних стадіях. Призначений для пацієнтів, які проходять лікування у відділеннях інтенсивної терапії. Випускається у пакеті.

Медичне харчування ФонтАктив®вже доступне в аптеках України.